Výroba plastových dielov a kovových lisovaním - KOVOPLAST, manufacturer-metal stamping-injection molding-metal-tool shop-plastic moldings

Hledat
Go to content

Main menu

Výroba plastových dielov a kovových lisovaním

LANGUAGE

Popis činnosti:
Poskytujeme komplexné služby v oblasti vstrekovania plastov a lisovania kovov. Podľa požiadaviek zákazníka zhotovíme plastové alebo kovové výlisky. Našou výhodou je vlastná nástrojáreň, ktorá zabezpečuje výrobu nových a údržbu existujúcich nástrojov a foriem.

Kovové výlisky
Popis produktu:
Kovové výlisky vyrábame na hydraulických lisoch s lisovacou silou 40 a 100 ton a taktiež na výstredníkových lisoch s lisovacou silou v rozsahu 10 – 160 ton. Kovové výlisky sú určené napríklad pre automobilový, stavebný a elektrotechnický priemysel.
Doplňujúce informácie:
Kovové výlisky zhotovujeme pomocou technológie lisovania. Vykonávame strih, ohyb a ťahanie dielcov z plechov do hrúbky 6 mm na lisoch typu LEN-C (16 strojov) s lisovacou silou 10 - 160 ton. Kovové výlisky pripravujeme aj na hydraulických lisoch s maximálnou lisovacou silou 40 a 100 ton.

Plastové výlisky
Popis produktu:
Vyrábame vstrekované plastové výlisky s maximálnou hmotnosťou až 830g. Zhotovujeme vysoko kvalitné a technologicky náročné plastové výlisky podľa požiadaviek zákazníka na vstrekolisoch značky ARBURG s uzatváracou silou 75-300 ton.
Doplňujúce informácie:
Plastové výlisky je možné opatriť i kovovými záliskami, v prípade potreby je možné výrobok opracovať sústružením. Značná časť produkcie sú kooperácie pre automobilový priemysel. Plastové výlisky dodávame do odvetví ako je spotrebný priemysel, strojárenstvo, letecký priemysel, reklama a ďalšie.

 
Back to content | Back to main menu I