Produkcja części z tworzyw sztucznych i metalu stemplowania - KOVOPLAST, manufacturer-metal stamping-injection molding-metal-tool shop-plastic moldings

Hledat
Go to content

Main menu

Produkcja części z tworzyw sztucznych i metalu stemplowania

LANGUAGE

Opis działalności:
Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące wtryskiwania PCV i prasowania metali. Według zapotrzebowań klienta wykonamy PCV lub metalowe wytłoczki. Naszą zaletą jest własna narzędziownia. która zapewnia produkcję nowych i konserwację obecnych narzędzi i form.

Opis produktu:
Metalowe wytłoczki produkujemy na prasach hydraulicznych z mocą prasowania 40 i 100 ton oraz na mimośrodkowych prasach z mocą prasowania w zakresie 10 - 160 ton. Metalowe wytłoczki są przeznaczone np. dla samochodowego, budowlanego i elektrotechnicznego przemysłu.
Pozostałe informacje:
Wytłoczki metalowe produkujemy za pomocą technologii prasowania. Wykonujemy cięcie, uginanie i ciąganie części z blachy do grubości 6 mm na prasach typu LEN-C (16 urządzeń) z mocą prasowania 10 - 160 ton. Wytłoczki metalowe produkujemy także za pomocą pras hydraulicznych z maksymalną mocą prasowania 40 i 100 ton.

Opis produktu:
Produkujemy wtryskiwane wytłoczki PCV o ciężaru maksymalnym 830g. Produkujemy bardzo jakościowe i technologicznie wymagające wytłoczki PCV według zapotrzebowań klienta na wtryskarkach marki ARBURG z mocą domykającą 75-300 ton.
Pozostałe informacje:
Wytłoczki PCV można wyposażyć także w metalowe części zaprasowane, w razie potrzeby można produkt obrobić na obrabiarce. Znaczna część produkcji jest kooperacja dla przemysłu samochodowego. Wytłoczki PCV dostarczamy do takich gałęzi jak przemysł konsumpcyjny, przemysłu maszynowego, przemysłu lotniczego, reklamy itp.

 
Back to content | Back to main menu I